Kiedy warto zdecydować się na wynajem długoterminowy samochodu?

Wynajem długoterminowy samochodu to usługa zyskująca na popularności, która stała się świetną alternatywą dla leasingu.

Jakie są zalety wynajmu długoterminowego?

 

Dużą zaletą tej opcji jest to, że oferta jest równie atrakcyjna dla przedsiębiorstw, co dla osób fizycznych. Zobaczmy, kiedy warto zdecydować się na auto na wynajem długoterminowy.

Wynajem długoterminowy samochodu polega na użytkowaniu samochodu w zamian za stałą miesięczną opłatę. Zazwyczaj umowa najmu zawiera cenę już wraz z kosztami serwisu i przeglądów oraz ubezpieczenia. Dla wielu osób już te udogodnienia wystarczą, aby zdecydować się na skorzystanie z usługi. Kolejną niewątpliwą zaletą jest fakt, że wypożyczalnie oferują zarówno nowe, jak i starsze samochody w atrakcyjnych cenach. Dla wielu osób wynajem długoterminowy stanowi więc świetną okazję na to, aby zapoznać się z najnowszymi modelami wybranych marek i być może podjąć ostateczną decyzję, dotyczącą kupna idealnego samochodu w przyszłości.

 

Okres wynajmu długoterminowego zależy od wypożyczalni. Najczęściej jest to 2-5 lat, choć aktualnie można skorzystać z usług firm, takich jak iPanek, które oferują także wynajem samochodu na godziny, dni czy miesiące. Elastyczność oferty wynajmu sprawia, że wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie w momencie, gdy potrzebuje dobrego samochodu, a nie ma dostępu do prywatnego pojazdu.

 

Auto na wynajem długoterminowy od iPanek – poznaj ofertę firmy

 

iPanek to wypożyczalnia samochodów, która ma swoje punkty w różnych częściach Polski. Firma postawiła na wygodę, oferując klientom nie tylko szeroką flotę samochodów osobowych i dostawczych, ale też wygodną możliwość rezerwacji pojazdów. Wystarczy, że ściągniesz na swój telefon aplikację mobilną iPanek i założysz konto, aby mieć dostęp do aktualnej oferty i dostępnych pojazdów.

 

Firma iPanek świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firm. Klienci wypożyczalni doceniają elastyczną ofertę i szereg udogodnień, związanych z umową najmu.